DAR VIENA NAUJIENA STEBĖJIMO SRITYJE - DIRBTINIS INTELEKTAS...

Hikvision į savo įrangą integravo dirbtinio intelekto technologiją, šią produkciją jau galite įsigyti pas mus !!!


 „Hikvision“, pirmaujanti pasaulyje novatoriškų vaizdo stebėjimo produktų ir sprendimų tiekėja, ką tik paskelbė kitą vaizdo stebėjimo lygį - įdiegdama gilų mokymąsi.
 „AcuSense“ technologija pagrįsta „Hikvision“ „Deep Learning“ algoritmu, kuris praėjusiais metais pirmą kartą įdiegtas IP produktuose. Gilūs mokymosi algoritmai yra daug gilesnis programavimas, palyginti su įprastais protingais algoritmais, kurie veikia tik paviršiaus lygiu. Tai atlieka funkcijų mokymąsi, suteikiantį stebėtinai tikslų ir nuoseklų vaizdo turinio analizės (VCA) našumą.
 „AcuSense“ gali atpažinti žmogaus kūną ir transporto priemonę iš daugybės objektų. Jis ne tik gali atpažinti žmogaus ir transporto priemonių įsilaužimą, bet taip pat gali filtruoti klaidingus pavojaus signalus, kuriuos sukeltų nepavojingi judantys objektai.
 Ši technologija taip pat sukuria galingą ir greitą tikslinės paieškos funkciją, kuri gali analizuoti įrašus ir išrinkti visus žmogaus ar transporto priemonės vaizdus, ​​susijusius su susijusiu vaizdo įrašu. Tai reiškia, kad vartotojai gali greitai ieškoti tikslo, pvz. sistema gali gauti informacijos apie žmones ir transporto priemones.
 Šios technologijos bus naudingos montuotojams, kurie galės įdiegti daugybę išmaniųjų funkcijų į esamą sistemą tiesiog pakeisdami senesnį NVR AcuSense modeliu. Naudotojams bus lengva naudotis, bei taupyti tiek žmogiškus tiek finansinius išteklius.
 „Mes jau seniai įrodėme„ Deep Learning “vertę IP sprendimuose. Kitas žingsnis - atnešti šią naujovišką technologiją vartotojams“, - sako Peter Guan, „Hikvision Europe“ rinkodaros direktorius. „Manome, kad tai sukels daug pokyčių rinkoje.“


UAB „MYPC“ - svarbiausia kokybė !

NAUJIENA IP VAIZDO STEBĖJIMO SRITYJE...

Pagaliau Hikvision anonsavo "Easy IP 3.0" technologiją, šią produkciją jau galite įsigyti pas mus !!!


 Mes jau turime prekyboje gausų "Easy IP 3.0" kamerų asortimentą.
 Naujosios kameros yra 2Mpx, 3Mpx, 5Mpx, 8Mpx (4K) priklausančios "bullet" ir "dome" linijoms. Nuo šiol NVR įrašymo įrenginiai papildomi nauja serija už ganėtinai žemą kainą.
 Bene svarbiausi "Easy IP 3.0" privalumai yra H.265 vaizdo suspaudimo technologija, kuri leidžia stipriai taupyti disko vietą įrašų saugojimui, bei sumažinti tinklo apkrovą. Negana to Hikvision pasistengė patobulinti šį standartą ir pažymėti jį H.265+, todėl dėl specialių algoritmų optimizuotų vaizdo stebėjimo kameroms dar labiau pagerina vaizdo suspaudimo efektyvumą.
 Kitas svarbus privalumas tai 2Mpx ir 3Mpx modeliuose naudojama "Ultra-Low Light" technologija kuri priartina kameras prie gerai žinomų "DarkFighter" kamerų. Šios technologijos dėka kameros nejungiant IR pašvietimo rodys beveik visiškoje tamsoje.
 Patobulintos VCA funkcijos. "Easy IP 3.0" asortimento naujos kameros taip pat pateikia visą puokštę analitinių funkcijų: linijos kirtimo, įsibrovimo aptikimas, objekto pašalinimo aptikimas, bagažo atsiradimo aptikimas, veido aptikimas. Tai leis operatoriui efektyviau valdyti apsaugos sistemas.
 Kamerų ilgaamžiškumą užtikrins pagerinta apsauga nuo dulkių ir vandens. Naujieji įrenginiai sertifikuoti IP67 bei IK10 standarto. POE palaikymas iki 300m.


UAB „MYPC“ - svarbiausia kokybė !

KONTAKTAI
Rotušės a. 16, Alytus
+370 601 67085
info@mypc.lt
http://www.mypc.lt

MES PRIPAŽINTI
INTEL GOLD Partner
MICROSOFT Reseller
DELL registered partner
SEAGATE partner