„HIKVISION COVID-19“ KORONAVIRUSO KONTROLĖS SPRENDIMAI

Reaguodami į susiklosčiusią situaciją visame pasaulyje norime Jums pasiūlyti sprendimą, suteikiantį galimybę labiau apsaugoti Jūsų darbuotojus ir klientus nuo COVID-19 plitimo.
Todėl Hikvision karščiavimo aptikimo įrangą Jums siūlome su minimalia marža, taip kukliai prisidėdami gelbstint pasaulį !!!

 Pietų Korėja sėkmingai valdo viruso atvejį ir vienas iš valdymo instrumentų yra termo kameros. Šių kamerų tikslumas siekia 0,3 °C su išoriniu kalibratoriumi arba 0,5°C be kalibratoriaus. Pietų Korėja užsakiusi 2000 vnt.
 Kūno temperatūros matavimas naudojant „ Hikvision“ termovizorius yra nekontaktinis žmogaus kūno temperatūros nustatymo metodas, leidžiantis greitai, saugiai ir tiksliai nustatyti nenormalią kūno temperatūrą, leidžiančią greitai imtis priemonių, siekiant apriboti galimai užkrėstų žmonių judėjimą. Ši įrangos serija leidžia laiku nustatyti ir suteikti reikiamą pagalbą pacientams, taip pat žymiai sumažinti jų kontaktus su kitais.

 Minimali reikiama laiko trukmė yra maždaug viena sekundė, kad būtų galima nustatyti žmogaus temperatūrą. Didelis efektyvumas esant dideliam žmonių srautui. Nuotolinis bekontakčio temperatūros matavimas pašalina kryžminio užteršimo galimybę.

 Pažangi analizė. Specialus klaidingo pavojaus signalo filtras leidžia sistemai sutelkti dėmesį tik į asmens temperatūros matavimą, nepaisant kitų objektų, kurių temperatūra yra aukšta.

 Operatoriaus perspėjimas apie leistinos žmogaus temperatūros viršijimą šilumos imtuvo regėjimo lauke.

 Naujos „Hikvision“ termometrinių termovizorių serijos matavimo tikslumas yra nuo ± 0,3°C iki ± 0,5°C ir gali būti efektyviai naudojamos vietose, kuriose yra didelis žmonių būrys: oro uostuose, traukinių stotyse, viešose vietose, pramonės ir prekybos įmonėse, švietimo įstaigose.

DS-2TD1217B- (3/6) / PA
- bispektrinė termometrinė IP kamera.- Šilumos jutiklis: 160x120 skiriamoji geba, didelio jautrumo matrica
- Temperatūros matavimas taške, išilgai linijos ir srityje
- Temperatūros diapazonas: nuo +30°C iki +45°C;
- Temperatūros tikslumas ± 0,5°C , 0,3°C su papildomu BlackBody kalibratorium
- Signalizavimas, kai viršijama temperatūros riba
- 3D DNR, patobulintas vaizdo detalumas
- Integruota „microSD“ / SDHC / SDXC kortelės lizdas, iki 256 GB
- Veidų detekcijos atstumas nuo 0,8m iki 2,5m


Turime paruošę keletą pasiūlymų su mobiliu stovu arba stacionarų variantą.
Dėl pasiūlymų kreipkitės el.paštu arba telefonu.


UAB „MYPC“ - svarbiausia kokybė !

DAR VIENA NAUJIENA STEBĖJIMO SRITYJE - DIRBTINIS INTELEKTAS...

Hikvision į savo įrangą integravo dirbtinio intelekto technologiją, šią produkciją jau galite įsigyti pas mus !!!


 „Hikvision“, pirmaujanti pasaulyje novatoriškų vaizdo stebėjimo produktų ir sprendimų tiekėja, ką tik paskelbė kitą vaizdo stebėjimo lygį - įdiegdama gilų mokymąsi.
 „AcuSense“ technologija pagrįsta „Hikvision“ „Deep Learning“ algoritmu, kuris praėjusiais metais pirmą kartą įdiegtas IP produktuose. Gilūs mokymosi algoritmai yra daug gilesnis programavimas, palyginti su įprastais protingais algoritmais, kurie veikia tik paviršiaus lygiu. Tai atlieka funkcijų mokymąsi, suteikiantį stebėtinai tikslų ir nuoseklų vaizdo turinio analizės (VCA) našumą.
 „AcuSense“ gali atpažinti žmogaus kūną ir transporto priemonę iš daugybės objektų. Jis ne tik gali atpažinti žmogaus ir transporto priemonių įsilaužimą, bet taip pat gali filtruoti klaidingus pavojaus signalus, kuriuos sukeltų nepavojingi judantys objektai.
 Ši technologija taip pat sukuria galingą ir greitą tikslinės paieškos funkciją, kuri gali analizuoti įrašus ir išrinkti visus žmogaus ar transporto priemonės vaizdus, ​​susijusius su susijusiu vaizdo įrašu. Tai reiškia, kad vartotojai gali greitai ieškoti tikslo, pvz. sistema gali gauti informacijos apie žmones ir transporto priemones.
 Šios technologijos bus naudingos montuotojams, kurie galės įdiegti daugybę išmaniųjų funkcijų į esamą sistemą tiesiog pakeisdami senesnį NVR AcuSense modeliu. Naudotojams bus lengva naudotis, bei taupyti tiek žmogiškus tiek finansinius išteklius.
 „Mes jau seniai įrodėme„ Deep Learning “vertę IP sprendimuose. Kitas žingsnis - atnešti šią naujovišką technologiją vartotojams“, - sako Peter Guan, „Hikvision Europe“ rinkodaros direktorius. „Manome, kad tai sukels daug pokyčių rinkoje.“


UAB „MYPC“ - svarbiausia kokybė !

NAUJIENA IP VAIZDO STEBĖJIMO SRITYJE...

Pagaliau Hikvision anonsavo "Easy IP 3.0" technologiją, šią produkciją jau galite įsigyti pas mus !!!


 Mes jau turime prekyboje gausų "Easy IP 3.0" kamerų asortimentą.
 Naujosios kameros yra 2Mpx, 3Mpx, 5Mpx, 8Mpx (4K) priklausančios "bullet" ir "dome" linijoms. Nuo šiol NVR įrašymo įrenginiai papildomi nauja serija už ganėtinai žemą kainą.
 Bene svarbiausi "Easy IP 3.0" privalumai yra H.265 vaizdo suspaudimo technologija, kuri leidžia stipriai taupyti disko vietą įrašų saugojimui, bei sumažinti tinklo apkrovą. Negana to Hikvision pasistengė patobulinti šį standartą ir pažymėti jį H.265+, todėl dėl specialių algoritmų optimizuotų vaizdo stebėjimo kameroms dar labiau pagerina vaizdo suspaudimo efektyvumą.
 Kitas svarbus privalumas tai 2Mpx ir 3Mpx modeliuose naudojama "Ultra-Low Light" technologija kuri priartina kameras prie gerai žinomų "DarkFighter" kamerų. Šios technologijos dėka kameros nejungiant IR pašvietimo rodys beveik visiškoje tamsoje.
 Patobulintos VCA funkcijos. "Easy IP 3.0" asortimento naujos kameros taip pat pateikia visą puokštę analitinių funkcijų: linijos kirtimo, įsibrovimo aptikimas, objekto pašalinimo aptikimas, bagažo atsiradimo aptikimas, veido aptikimas. Tai leis operatoriui efektyviau valdyti apsaugos sistemas.
 Kamerų ilgaamžiškumą užtikrins pagerinta apsauga nuo dulkių ir vandens. Naujieji įrenginiai sertifikuoti IP67 bei IK10 standarto. POE palaikymas iki 300m.


UAB „MYPC“ - svarbiausia kokybė !

myPC logo

KONTAKTAI
Rotušės a. 16, Alytus
+370 601 67085
info@mypc.lt
http://www.mypc.lt

MES PRIPAŽINTI
INTEL GOLD Partner
MICROSOFT Reseller
DELL registered partner
SEAGATE partner